ពិភពលោកភ្ញាក់ផ្អើលពីអាយុពិតរបស់តារាបង្ហាញម៉ូត មុខកូនក្មេង របស់ជប៉ុន

 

នាងមើលទៅពាក់កណ្ដាលអាយុរបស់នាង!

យើងទាំងអស់គ្នាព្យាយាមយ៉ាងខ្លាំងនិងធ្វើអ្វីគ្រប់យ៉ាងដើម្បីមើលទៅអោយនៅវ័យក្មេង ប៉ុន្តែយើងទាំងអស់គ្នានឹងមានវ័យចាស់។ ប៉ុន្តែម៉ូដែលជប៉ុននេះហាក់មើលទៅមិនសមនឹងអាយុរបស់នាងសោះ ដែលអាយុពិតរបស់នាងធ្វើអោយពិភពលោកភ្ញាក់ផ្អើលយើងខ្លាំង។

មើលដំបូង, អ្នកគិតថា Marina Nagasawa គឺជាសិស្ស អាយុ 12 ឆ្នាំ។ ប៉ុន្តែនៅពេលអ្នកមើលទៅម្តងទៀតអ្នកនឹងដឹងថាអ្វីមួយមិនត្រឹមត្រូវ។ បាទ, នាងមិនមែនជាកូនក្មេងទេ – ប៉ុន្តែនាងប្រាកដថាមើលទៅដូចណាស់!

ជារឿយៗនាងត្រូវបានគេស្គាល់តាមរយៈឃ្លាដែលមានឈ្មោះថា  “Gouhou Loli 合法ロリ” (literally translated as “Legal Lolita”) ដែលមានន័យថាជាក្មេងស្រីដែលមើលទៅក្មេងមិនគ្រប់អាយុតែជាមនុស្សពេញវ័យ។ មុខរបស់នាងគឺថាសិស្សបឋមសិក្សា ប៉ុន្តែរូបរាងរបស់នាងគឺជាតីសុបិន្តរបស់មនុស្សប្រុសស្រីគ្រប់គ្នា។

នៅក្នុងរូបថតភាគច្រើនរបស់នាង មើលទៅដូចកូនក្មេង និងសំលៀកបំពាក់សិស្សសាលាដ៏ស្រស់ស្អាតធ្វើឱ្យនាងមើលទៅដូចជាក្មេងជំទង់។ ប៉ុន្តែតាមការពិតនាងជាស្ត្រីពេញវ័យរួចទៅហើយ តើអ្នកអាចទាយអាយុរបស់នាងបានទេ?

នាងកើតនៅឆ្នាំ 1995 ដែលធ្វើឱ្យនាងមានអាយុ 22 ឆ្នាំ។ មិនគួរឱ្យជឿ? ល្អបំផុតជឿវា! ទោះបីជាមានភស្តុតាងរាប់មិនអស់ថានាងមានអាយុគ្រប់គ្រាន់ក្នុងការធ្វើម៉ូដែលក្នុងឈុតប៊ីគីនីក៏ដោយ ក៏មនុស្សនៅតែមិនជឿថានាងជាស្ត្រីអាយុ 22 ឆ្នាំដោយសារតែមុខកូនរបស់នាង។

 

តើអ្នកចង់ដឹងអំពីនាងទេ? នេះគឺជាព័ត៌មានដែលនាងបានផ្តល់ក្នុងអំឡុងពេលសម្ភាសន៍មួយ:

Name: Marina Nagasawa 長澤茉里奈
Nickname: Mari-chiu
Birthdate: October 8, 1995
Hometown: Saitama, Japan
Blood Type: O
Special Skill: Customer service with a smile, Sleeping
Hobbies: Drawing pictures, Super Nintendo Entertainment System
Height: 155cm
Measurements (Bust-Waist-Hip): B80 – W55 – H82

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *